Pomagamy w doborze, konfiguracji oraz dostarczamy sprzęt komputerowy klasy biznes. Kładziemy nacisku na oferowanie rozwiązań dobrej jakości w akceptowalnych przez naszych klientów cenach. Staramy się kompleksowo zaspokoić potrzeby obsługiwanych przez nas przedsiębiorstw, dlatego oferujemy szeroki zakres sprzętu komputerowego od notebooków, komputerów stacjonarnych, urządzeń drukujących po wyposażenie serwerowni.

Preferujemy sprzęt komputerowy, który posiada walory biznesowe, dobrą jakość, akceptowalne ceny zakupu i koszty eksploatacji. Dlatego wśród naszych wiodących dostawców znajduje się Hewlett-Packard, Dell, Lenovo oraz Kyocera.

W ramach kompleksowej obsługi oferujemy do zakupionego u nas sprzętu wartość dodaną w postaci usług dodatkowych na które może liczyć każde przedsiębiorstwo dokonując u nas zakupu - np. kupując komputer, otrzymujesz urządzenie gotowe do pracy, nie musisz tracić czasu na jego konfigurowanie, instalowanie dodatkowych sterowników, tworzenie kont użytkownika itp. Dodatkowo możemy wykonać przeniesienie danych wraz z oprogramowaniem ze "starego" komputera, a wszystko to z zachowaniem najwyższej, profesjonalnej jakości usług oraz bezpłatnie przyjąć Twój zużyty komputer.

Komputery biurowe HP

Komputery biurowe Hewlett-Packard to od lat uznana marka i jakość. Doskonale sprawdzą się w każdym biurze jako narzędzie pracy z arkuszami, edytorami czy oprogramowaniem firmowym. Dostępne są w obudowach desktop i tower.

Większość komputerów biznesowych HP wyposażona została standardowo w oprogramowanie Microsoft Windows w wersji Professional (zamiennie wersje 7 lub 8.1). Do komputerów można również dokupić w niewielkiej kwocie rozszerzoną 3 letnią gwarancję serwisową.

Komputery przenośne HP

Dla rynku biznesowego, Hewlett-Packard adresuje dwie linie swoich produktów - notebooki ProBook - stworzone z myślą o zastosowaniach biurowych oraz bardzo dobrze wyglądające komputery z rodziny EliteBook, które zaspokoją wymagania nawet najbardziej wymagających użytkowników. Notebooki HP ProBook i EliteBook wyposażone są w systemy operacyjne Windows z linii Professional. Można dodatkowo dokupić do nich 3 letnią gwarancję.

Komputery przenośne Lenovo

Notebooki Lenovo to doskonałe połączenie ceny i wydajności. Dzięki szerokiemu portfolio produktów, dostępna oferta powinna zaspokoić potrzeby większości użytkowników. Biznesowe linie notebooków - ThinkPad - to klasyka wśród notebooków, zapoczątkowana przez IBM i kontynuowana od wielu lat przez Lenovo.

Serwery HPE

Idealnym rozwiązaniem dla wielu małych i średnich firm może być wybór markowego serwera Hewlett-Packard ProLiant. Oferujemy serwery wolnostojące typu Tower oraz przeznaczone do montażu w szafie typu Rack. Ofertę serwerów HP ProLiant uzupełniają serwery o dużej wydajności HP ProLiant z rodziny Blade. Serwery HP ProLiant mogą zostać wyposażone w oprogramowanie Microsoft Windows Server. Dla niedużych podmiotów - do 15 użytkowników - dostępna jest również bardzo atrakcyjna cenowo wersja dedykowana Microsoft Windows Server Foundation przeznaczona wyłącznie dla serwerów HP.

Drukarki i urządzenia wielofunkcyjne HP

Szeroka gama urządzeń drukujących HP - monochromatycznych oraz kolorowych - zarówno atramentowych i laserowych oraz szeroka dostępność materiałów eksploatacyjnych oryginalnych i zamienników, sprawia że drukarki i urządzenia wielofunkcyjne HP cieszą się od lat znaczną popularnością nie tylko w małych i średnich przedsiębiorstwach.

Drukarki i urządzenia wielofunkcyjne Kyocera

Wszędzie gdzie wymagana jest wysoka wydajność i oszczędność drukowania polecamy urządzenia laserowe Kyocera. Kyocera do produkcji unikalnych i innowacyjnych na rynku urządzeń wykorzystuje komponenty o długiej żywotności, co w rezultacie zapewnia najniższe całkowite koszty posiadania (ang. TCO).

Dyski sieciowe QNAP

Dyski sieciowe QNAP to urządzenia klasy NAS - zwane również jako serwery plików czy wielofunkcyjne urządzenia do przechowywania i udostępniania danych. Często są wykorzystywane również do backupu danych, jako serwery ftp, http, serwery wydruku , rejestratory video dla monitoringu. Bogactwo oprogramowania, które wspiera NAS QNAP czyni go wyjątkowo atrakcyjną propozycją w infrastrukturze IT małej i średniej firmy. Dodatkowym atutem urządzeń NAS QNAP, szczególnie tych wyposażonych w lepsze procesory i większą pamięć RAM jest wsparcie dla wirtualizacji serwerów.

Zasilacze awaryjne EVER

Nowoczesne zasilacze awaryjne UPS Ever na bieżąco monitorują stan napięcia sieciowego i na tej podstawie zarządzają energią z sieci i akumulatorów, aby zapewnić jak najkorzystniejsze warunki zasilania zabezpieczanych odbiorników, a w przypadku nieprawidłowości lub zaniku napięcia sieciowego podtrzymać zasilanie odbiorników w określonym czasie, umożliwiającym bezpieczne zakończenie realizowanych procesów.

Zasilacze UPS Ever dostępne są w obudowach wolnostojących - tower oraz przeznaczonych do montażu w szafie - rack. Po całkowitym zużyciu akumulatorów istnieje możliwość ich wymiany w serwisie producenta.