Usługi informatyczne

Zapewniamy wsparcie informatyczne dla małych i średnich przedsiębiorstw w zakresie oprogramowania Comarch, rozwiązań dedykowanych oraz utrzymania i rozwoju IT.

Usługi informatyczne dla biznesu

Podstawowym obszarem naszej działalności jest świadczenie kompleksowych usług informatycznych dla biznesu. Wspieramy przede wszystkim małe i średnie firmy w zakresie wdrożeń, serwisu i integracji oprogramowania do zarządzania firmą oraz utrzymania i rozwoju infrastruktury informatycznej poprzez dostarczanie, wdrożenie i konfigurację sprzętu komputerowego i fiskalnego.

Usługi związane z oprogramowaniem

Podstawę naszej oferty biznesowej stanowi oprogramowanie firmy Comarch - lidera branży informatycznej w Polsce. Partnerstwo z Comarch jest gwarantem najwyższej jakości zarówno w zakresie wdrażanych technologii jak i zgodności merytorycznej oprogramowania z przepisami prawa. Świadczymy pełen zakres usług dla oprogramowania Comarch ERP Optima, Comarch ERP XL, Comarch ERP XT.

Zajmujemy się tworzeniem aplikacji autorskich (w tym na zamówienie) współpracujących z oprogramowaniem Comarch oraz aplikacji działających niezależnie, współpracujących z bazami danych SQL.

Oferujemy oprogramowanie SaldeoSMART, pozwalające na skanowanie i rozpoznawanie papierowych dokumentów oraz ich wczytywanie do programów księgowych. Świadczymy usługi związane z wdrożeniem i integracją SaldeoSMART z stosowanym w firmie oprogramowaniem.

Usługi związane z bezpieczeństwem danych

W zakresie zabezpieczenia serwerów i stacji roboczych współpracujemy z firmą ESET, oferując sprawdzone rozwiązania antywirusowe ESET.

Aby zabezpieczyć dane firmowe (pliki i bazy danych) stosujemy rozwiązania oparte o systemy NAS (QNAP, Synology) i rozwiązania chmurowe ownCloud. Dodatkowo oferujemy autorskie rozwiązanie do backupu baz Microsoft SQL - BackupSQL (automatyczne tworzenie i zarządzanie kopiami baz danych).

We współpracy z Krajową Izbą Rozliczeniową zajmujemy się dystrybucją i świadczeniem usług związanych z bezpiecznym podpisem elektronicznym.

Serwis urządzeń fiskalnych

Prowadzimy autoryzowany serwis kas i drukarek fiskalnych Posnet. Świadczymy usługi związane z doradztwem, wdrożeniem oraz serwisem urządzeń fiskalnych Posnet. Dostarczamy również urządzenia z nimi współpracujące (wagi, czytniki kodów, terminale POS itp.).

Sprzęt komputerowy

Pomagamy w doborze, konfiguracji oraz dostarczamy sprzęt komputerowy klasy biznesowej. Posiadamy status partnera Hewlett-Packard, Dell, Lenovo oraz Kyocera. Zajmujemy się konfiguracją, wdrażaniem i bieżącym utrzymaniem rozwiązań komputerowych w firmach.

Rejestracja czasu pracy

Zajmujemy się sprzedażą, wdrożeniem oraz integracją rozwiązań związanych z rejestracją czasu pracy. Oferujemy urządzenia firmy BioSys. Wszystkie oferowane przez nas urządzenia RCP współpracują z oprogramowaniem Comarch.