Bezpieczeństwo danych

Zabezpieczamy dane oraz bazy MS SQL zgromadzone w sieciach firmowych i na pojedynczych komputerach. Oferujemy rozwiązania antywirusowe i zapewniające archiwizację danych.

Oprogramowanie ESET

Oprogramowanie antywirusowe ESET należy do światowej czołówki najlepszych rozwiązań antywirusowych. Oferujemy rozwiązania biznesowe przeznaczone do ochrony stacji roboczych, serwerów oraz urządzeń mobilnych.

Chmura ownCloud

Chmura ownCloud to sieciowy dysk w chmurze, umożliwiający przechowywanie, synchronizację, archiwizację oraz udostępnianie przechowywanych w niej danych. Rozwiązanie oparte jest na usłudze ownCloud, która została przez nas wzbogacona o dodatkowe funkcjonalności min. archiwizowanie baz danych oraz wyposażona w dodatkowe mechanizmy archiwizacji danych.

BackupSQL

BackupSQL to autorskie rozwiązanie do backupu baz danych Microsoft SQL. Program umożliwia automatyczne tworzenie i zarządzanie kopiami baz danych (w tym szyfrowanie kopii baz danych). Bazy mogą być przechowywane lokalnie, w lokalizacji sieciowej, na serwerze FTP jak również w Chmurze ownCloud.

Podpis elektroniczny

We współpracy z Krajową Izbą Rozliczeniową zajmujemy się dystrybucją i świadczeniem usług związanych z bezpiecznym podpisem elektronicznym.