Programy dla firm

Dostarczamy, wdrażamy oraz serwisujemy oprogramowania do zarządzania firmą. Zajmujemy się również tworzeniem aplikacji autorskich współpracujących z Comarch ERP Optima/XL.

Oprogramowanie Comarch

Podstawę naszej oferty biznesowej stanowi oprogramowanie firmy Comarch. Jesteśmy autoryzowanym partnerem w zakresie oprogramowania Comarch ERP Optima oraz Comarch ERP XL. Świadczymy pełen zakres usług dla tego oprogramowania. 

Comarch ERP Optima to zintegrowany system informatyczny klasy ERP, stworzony z myślą o małych i średnich przedsiębiorstwach. Składa się z pracujących na wspólnej bazie danych modułów obsługujących różne obszary działalności przedsiębiorstwa. System jest dostępny zarówno w wersji stacjonarnej, którą można zainstalować na własnym sprzęcie komputerowym, jak i w wersji usługowej pracującej w infrastrukturze Comarch, do której można się zalogować za pośrednictwem Internetu.

Comarch ERP Optima kompleksowo wspiera wszystkie procesy zachodzące w różnych obszarach działalności przedsiębiorstwa. Za poszczególne funkcjonalności odpowiadają osobne moduły, które ze sobą harmonijnie współpracują dzięki jednej bazie danych. System jest elastyczny – Klient sam decyduje, z których funkcjonalności (modułów) chce korzystać. W razie potrzeb zawsze możliwa jest rozbudowa systemu o dodatkowe funkcje.

Comarch ERP XL to rozbudowany funkcjonalnie system klasy ERP przeznaczony dla średnich i dużych przedsiębiorstw, charakteryzujący się elastyczną budową modułową. Funkcjonalności systemu zgrupowane są w kilkunastu współpracujących z sobą obszarach. Optymalna konfiguracja i ilość modułów dobierana jest na podstawie wnikliwej analizy potrzeb i specyfiki funkcjonowania firmy. Oprócz wersji serwerowej system dostępny jest również w modelu SaaS (Software as a Service), w którym Comarch ERP XL jest oferowany za pośrednictwem zdalnego dostępu internetowego.

Dzięki możliwości swobodnej rozbudowy o kolejne obszary wraz z rozwojem przedsiębiorstwa Comarch ERP XL jest najczęściej kupowanym systemem klasy ERP w Polsce, z którego korzysta obecnie ponad 5000 przedsiębiorstw z różnych branż.

Dla niewielkich - jednoosobowych, kilkuosobowych firm oferujemy Comarch ERP XT. Jest to nowoczesna aplikacja internetowa, dostępna przez przeglądarkę internetową.

Oprogramowanie autorskie

Zajmujemy się tworzeniem aplikacji autorskich (w tym na zamówienie) współpracujących z oprogramowaniem Comarch. Oferujemy między innymi program wspomagający gospodarkę lokalami - Czynsze dla Optimy oraz szereg programów automatyzujących pracę z Comarch ERP Optima np. wspomagających proces windykacji, automatyczne generowanie i wysyłanie dokumentów, współpracę z zewnętrznymi systemami sprzedażowymi, analizę danych itp.

SaldeoSMART

Aby odciążyć działy księgowe (biura rachunkowe) od mozolnego wprowadzania danych do programu, oferujemy oprogramowanie SaldeoSMART, pozwalające na skanowanie i rozpoznawanie papierowych dokumentów oraz ich wczytywanie do programów księgowych. W przypadku biur rachunkowych atutem tego oprogramowania jest możliwość przesyłania zeskanowanych dokumentów bezpośrednio przez klientów biura oraz prowadzenie elektronicznego archiwum dokumentów.